Дівчата у білизні — «неетичні», але законні

1512 0

Ми у соцмережах:

Зупинка транспорту на Театральній площі

Рівнянку Ларису Бєлову обурила реклама спідньої білизни, яку нещодавно розмістили на зупинках громадського транспорту у Рівному, зокрема навпроти драмтеатру. Жінка вважає, що зображення з напівголими дівчатами у рекламованій білизні — неетичне, та вимагає таку рекламу у місті зняти. Відповідну петицію вже зареєстровано на сайті міськради.

Тарас Максименко, начальник міського управління культури і туризму:

— У нас не настільки консервативне суспільство, щоб забороняти таку рекламу. Якби існувала заборона на подібні речі, то у Рівному не відбулося б немало концертів українських співаків. Та й дуже суб’єктивно оцінювати, яка реклама є етичною, а яка неетичною. Особисто мені не подобається рекламний щит біля пам’ятника Тарасу Шевченку, на якому написано: якщо хочеш великі груди, то приходь до нас. Але це ж не привід заборонити таку рекламу, бо я прекрасно розумію, що в місті є люди, яким вона буде актуальна.

Анатолій Чугуєвець, власник кількох білбордів у місті:

— В Україні заборонено рекламувати алкоголь та цигарки. Й ініціатива пішла з Рівного. У 2007 році усі конфесії міста зверталися з проханням заборонити рекламувати алкоголь, звернення тоді дійшло до президента України — і таку рекламу заборонили. Усе інше рекламувати дозволено. Взагалі уже від рекламодавців залежить, яку вони рекламу нав’язують людям — етичну чи неетичну.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також