Для атомників діятиме реабілітаційно-оздоровчий центр

634 0

Ми у соцмережах:

Для атомників діятиме реабілітаційно-оздоровчий центр

Він працюватиме у Вараші на базі навчально-тренувального центру Рівненської АЕС.

Основними напрямками діяльності реабілітаційно-оздоровчого центру є спортивно-оздоровчі, реабілітаційні та рекреаційні послуги для персоналу РАЕС, сутність яких полягає в організації процесу відновлення, розвитку, вдосконалення сил і можливостей людини – фізичних, емоційних, адаптаційних.

Новозбудований заклад матиме у розпорядженні спортивну, фітнес та тренажерну зали, басейн, сауну, приміщення для гри в настільний теніс та більярд, куточок живої природи, а також конференц-зал, навчальні класи та кабінети, кімнату для психоемоційного розвантаження та їдальню. Послуги надаватимуться досвідченим персоналом: фахівцями з фізичної реабілітації, практичними психологами.

- Національним університетом фізичного виховання і спорту України розробляється програмно-методичне забезпечення процесу фізичної реабілітації та профілактично-оздоровчих і рекреаційних заходів. Реабілітація та оздоровлення персоналу під час навчального процесу буде враховувати психофізіологічний стан, наявність медичних показань (протипоказань), вік та інші чинники, що впливають на фізичний стан та працездатність, - розповідає  Петро Вакуліч, заступник начальника НТЦ РАЕС з виробничого забезпечення та розвитку - Сьогодні охорона здоров’я працівників електростанції є пріоритетним напрямком діяльності Рівненської АЕС. У реабілітаційно-оздоровчому центрі, введення якого в експлуатацію заплановано на кінець 2019 року, кожен рівненський атомник матиме можливість отримати якісні послуги зі збереження, зміцнення та покращення стану здоров’я.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також