Для підсудних у Костополі відремонтували ІТТ (ВІДЕО)

608 0

Ми у соцмережах:

Для підсудних у Костополі відремонтували ІТТ (ВІДЕО)

Після капітального ремонту повністю відновив свою діяльність ізолятор тимчасового тримання у Костопілі.

 Як зазначив начальник ІТТ Іван Прокопчук, через невідповідність будівельним нормам і стандартам 4 камери із 10 не використовувалися.

У зв’язку з цим, керівництво ГУНП в області прийняло рішення про проведення реконструкції приміщень, а відтак забезпечення прав затриманих, взятих під варту осіб, адмінарештованих чи засуджених, яких доставлятимуть для проведення слідчих дій.

Ремонті роботи тривали понад чотири місяці. Ізолятор відтепер відповідає усім сучасним вимогам. Тут облаштовані кімнати для проведення медичного огляду, слідчих дій, кухнею, яка передбачена для підігріву їжі, душовою і окремим санвузлом у кожній камері. Загалом тут можуть одночасно утримуватися 15 осіб.

Крім того, у прогулянковому дворику встановлений телефон, за допомогою якого утримувані можуть напряму сконтактувати із черговою частиною Головного управління, якщо порушуються їхні права.

В ізоляторі встановлені камери відеоспостереження, що забезпечить утримуваним власне безпечне перебування, а поліцейським – уникнути безпідставних звинувачень під час виконання службових обов’язків.

Умови в ізоляторі проінспектувала представниця управління дотримання прав людини НПУ Інна Березовська:

«Проведено колосальну роботу. Оскільки знаю, в якому занедбаному стані було приміщення до початку проведення ремонту».

Також підполковник поліції звернулася до працівників ізолятора забезпечувати дотримання законних прав та інтересів утримуваних. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також