Для «Рівнеазоту» шукатимуть працівників: там запустять цех з виробництва карбаміду

6939 0

Ми у соцмережах:

Для «Рівнеазоту» шукатимуть працівників: там запустять цех з виробництва карбаміду

У Рівненській ОДА тривають зустрічі із підприємцями області в рамках проекту «Rivne work hub».

Цього разу варіанти співпраці для пошуку затребуваних працівників обговорили із кадровою службою ПАТ «Рівнеазот».

Участь у зустрічі взяли заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, директор департаменту з управління персоналом ПАТ «Рівнеазот» OSTCHEM Олександр Кривенко, керівники профільних департаментів, служби зайнятості.

«У рамках проекту «Rivne work hub», ми проводимо такі зустрічі з усіма великими роботодавцями області, щоб допомогти у підготовці кваліфікованих кадрів. Також для нас важливо зрозуміти реальні потреби ринку праці на перспективу», - підкреслив Ігор Тимошенко.

ПАТ «Рівнеазот» є лідером із виробництва мінеральних добрив у Західній Україні. Наразі підприємство має потребу в електромонтерах, майстрах з ремонту електрообладнання, електрогазозварювальниках, апаратниках, машиністах компресорних установок тощо. Окрім того, до 2023 року «Рівнеазот» планує запустити цех з виробництва карбаміду. Карбамід - білі кристали, добре розчинні у воді. Карбамід не є ні кислим, ні лужним.використовується в сільському господарстві як висококонцентроване азотне добриво і як добавка до корму жуйних тварин.

Тому для підприємства актуальне навчання робітників під нове виробництво, які будуть затребуваними у майбутньому, повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.

Під час робочої зустрічі директор Рівненського обласного центру зайнятості Іван Ткачук відзначив, що майданчик для взаємодії: роботодавець – центр зайнятості - центри професійної підготовки є важливим. А інформація від роботодавців дає змогу зрозуміти, як надалі буде розвиватися ринок праці, а відтак регулювати держзамовлення під потреби ринку, а також інформувати заклади освіти про найактуальніші спеціальності. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також