Для військових, які проходять реабілітацію у рівненському госпіталі, придбали підйомник

1118 0

Ми у соцмережах:

Для військових, які проходять реабілітацію у рівненському госпіталі, придбали підйомник

Сучасний пасажирський підйомник для маломобільних пацієнтів презентували у одному з госпіталів Рівного. У закладі лікуються українські військові.

Встановлення такого ліфту стало можливим за сприяння благодійної організації «Фонд Віктора Шакирзяна». Така необхідність виникла у зв’язку з тим, що приміщення госпіталю збудоване досить давно, тож ще при будівництві встановлення подібного підйомника у цій будівлі передбачено не було. З початком повномасштабного вторгнення, кількість пацієнтів у військових медиків значно зросла, і переміщати пацієнтів на операцію чи перев'язки без ліфта стало вкрай складно.

“Підтримка наших захисників - наше першочергове завдання. Для покращення умов перебування у госпіталі наших військових, мій Благодійний Фонд вирішив закупити підйомник для військових. Він спрощує їм пересування. Адже до цього візочників треба було просто заносити на другий поверх медзакладу. Військові, які мають травми опорно-рухового апарату, мають обмежений доступ до різних приміщень, особливо тих, які розташовані на другому поверсі. Підйомник стає невід'ємним елементом для полегшення їхнього пересування та забезпечення комфортного доступу до необхідних медичних та реабілітаційних послуг. Маємо розуміти, що ми повинні підтримувати тих, завдяки кому ми сьогодні живемо - наших захисників. Окрім цього, ми постійно допомагаємо цьому госпіталю, зокрема, забезпечили генератором великої потужності, постійно надаємо гуманітарну допомогу у вигляді медикаментів, перев’язувального матеріалу та іншого медичного приладдя та інструментарію, навіть свою заробітну платню як секретар з березня 2022 я повністю перераховую на благодійний рахунок госпіталю. Зараз, ось придбали, встановили і запустили цей сучасний і комфортний підйомник. Якщо військові потребують нашої допомоги, ми повинні робити все можливе для забезпечення кращих умов їх лікування та реабілітації, адже вони віддають своє життя та здоров’я заради нас”, - зазначив секретар міської ради, виконуючий обов’язки міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Варто зазначити, що вартість підйомника складає більше мільйона гривень і госпіталю було б дуже складно втілити цей проект самотужки без підтримки благодійників. Тож всі витрати взяла на себе Благодійна організація "Фонд Віктора Шакирзяна". Окрім цього, в медзаклад від фонду передали сьогодні в черговий раз гуманітарну допомогу у вигляді медичних засобів та медикаментів.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також