Басейн у Рівному може стати довгобудом?

643 0

Ми у соцмережах:

Басейн у Рівному може стати довгобудом?

Гарячою виявилася дискусія під час надання дозволу на будівництво басейну в мікрорайоні «Північний». Його хочуть звести поряд зі спортивною школою №2, в якій колись навчався олімпійський призер Михайло Романчук. Саме на його звернення побудувати 50-метровий басейн у Рівному для тренувань майбутніх чемпіонів відреагувало керівництво області. А міська рада вже виділила 5 мільйонів гривень на документацію, яку мають виготовити вже до кінця року. Будувати ж збираються за державні кошти президентської програми — йдеться про 200 мільйонів гривень.

Під час обговорення Дмитро Котляров, головний архітектор міста, висловив сумніви та застереження щодо будівництва басейна у Рівному:

— Ніхто не заперечує, що Рівному потрібен 50-метровий басейн. Однак є дуже багато суперечливих моментів. Є сумніви, чи варто біля школи будувати об’єкт, який притягуватиме велику кількість людей. А це й так густонаселений район. Під час змагань там будуть потрібні місця для стоянок автомобілів.

Відомо, що держава будує спортивний комплекс на вулиці Макарова у Рівному. Там уже передбачено будівництво водного об’єкта. Якщо на вулиці Євгена Коновальця буде побудований 50-метровий басейн під змагання з трибунами, то в найближчі 40 років ніякого басейну на Макарова не буде.

Нам спочатку говорили, що спортсменам потрібне спеціальне місце для тренувань. Пізніше почали говорити, що, окрім тренувань, ще треба проводити змагання. Почали пропонувати добудову другого поверху, щоб можна було там розмістити місця для глядачів. Так об’єкт з приблизним бюджетом у 68 мільйонів подорожчав до близько 200 мільйонів гривень.

Знаю, що голова ОДА Віталій Коваль має позицію, що максимально швидко потрібно побудувати цей об’єкт, щоб вкластися в бюджет… Якщо будівництво почати необдумано, то треба буде вносити корективи. Кошторисна вартість об’єкту з 200 мільйонів зростатиме, і ми його ніколи не добудуємо. Цей басейн перетвориться на черговий довгобуд. Тому й було так багато дискусій. Все потрібно добре обміркувати. На мою думку, нам треба розбити це будівництво на черги. Першочергово зробити реконструкцію уже існуючої школи, а там буде видно.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також