Дмитро Якимець: «Ми — єдина політична команда, що має програму розвитку Рівного»

1627 0

Ми у соцмережах:

Дмитро Якимець: «Ми — єдина політична команда, що має програму розвитку Рівного»

До завершення виборчого марафону залишається все менше часу. Все більше бруду, фантастичних нісенітниць, якими щедро поливають мене і команду "Громадського контролю" опоненти. Все огиднішими стають їхні методи боротьби.

Я не з тих, хто здається та підводить людей. У режимі тиску та постійної боротьби працюю вже не один рік. Чим більше роблю правильних речей, тим більше я та моя команда натикається на шалений опір поки що чинної міської влади. Це додає впевненості, що ми робимо все правильно. Впевнено кажу: "Ми, "Громадський конт-роль", — команда відповідальних політиків та людей з активною громадянською позицією. Наша команда — це: Святослав Євтушенко, Сергій Рибачок, Оксана Юрченко, Роман Денисюк, Олексій Орос, Роман Яворський, Юрій Трачук, Валентин Демчук, Святослав Стельмащук, Віталій Дем'янчук та інші. Від пустопорожніх обіцянок та переливання з пустого в порожнє всі рівняни давно втомились. Ми ж — єдина команда, яка має програму розвитку міста: "Рівне — Нове Місто!". В основі програми напрацювання "Дорожньої карти реформ Рівного", в розробці якої брали активну участь практично всі члени команди "Рівненського громадського контролю". Там прописані основні завдання, над якими ми будемо працювати в міській раді. Швидше за все ця каденція міського голови та міської ради триватиме лише 2 роки. А за 2 роки ви зможете розібратись — чи варті ми вашої довіри. Bord Oros -1

Блок (Якимець — Євтушенко — Рибачок — Орос — Юрченко )
Святослав Євтушенко, депутат Рівненської міської ради:
— Я знову балотуюся в депутати до Рівненської міської ради для того, щоб втілити у життя напрацювання, які допоможуть перетворити Рівне на сучасне, розвинуте і комфортне для мешканців і гостей місто. Для себе я обрав "Громадський контроль", бо вважаю, що це єдина місцева політична команда, яка справді може забезпечити комплексне перетворення Рівного в нове місто.
Сергій Рибачок, екс-голова Рівненської ОДА:
— Я прийняв рішення балотуватись до Рівненської міської ради від "Громадського контролю", зважаючи на якісний склад команди та її цілі. Люди, представлені у нашому списку, — амбітні, професійні особистості з різних сфер, які зможуть гідно представляти інтереси рівнян.
Олексій Орос, помічник народного депутата України:
— Діяльність "Громадського контролю" — це частина мого життя, оскільки я був одним із співзасновників організації, яка наводить жах на недобросовісних комунальників та представників влади. Я йду в міську раду, щоб мати більше важелів впливу на розвиток комунальної сфери та здійснювати її реформування в інтересах рівнян.
Оксана Юрченко, ведуча Радіо "Трек":
— Депутатський мандат — не самоціль для мене, але він дасть мені значно більші можливості відстоювати інтереси людей за допомогою моєї громадської та журналістської діяльності. Я завжди на боці справедливості й правди, а її інколи треба виборювати з кулаками. Впевнена, командою ми справимось із цим значно ефективніше!
Найголовніше, що ми відразу робитимемо, — руйнуватимемо старі корупційні схеми. Найбільший ресурс міста, окрім його мешканців, — це наша земля. Вона буде під нашим пильним контролем і під наглядом громадськості, щоб ні в кого не було бажання чогось привласнювати в сумнівний спосіб. Для цього ми зобов'язуємось створити відкритий реєстр вільних земельних ділянок і тих, що перебувають у запасі. Це дасть можливість припинити той огульний дерибан, що триває досі. Продаж вільних земельних ділянок або прав на них відбуватиметься на земельних торгах та під інвестиційні угоди, а це дозволить отримати в бюджет кошти на розвиток міста. Реформування комунальної сфери — це те, над чим ми працюємо вже понад 2 роки. Щодня ми стикаємося з сотнями недопрацювань комунальників. У нас часто бувають холодні зими, а централізоване опалення не вмикається вчасно та не працює належним чином. Тому людям потрібно чим швидше дозволити встановлювати автономне опалення там, де це можливо. Окрім того, міська влада буде проводити широку роз'яснювальну роботу стосовно змін у житлово-комунальному господарстві та надаватиме допомогу у створенні ОСББ. Теперішня влада безвідповідально намагається скинути всі свої попередні огріхи на мешканців. Впровадження єдиного електронного квитка у громадському транспорті, можливість відстежувати рух маршруток і тролейбусів через Інтернет будь-якому громадянинові, — це те, над чим давно працюють сусідні міста. І це те, що буквально "профукала" міська влада. Ми виправимо це. Так само безвідповідально влада ставиться до безпеки мешканців. Освітлення кожного двору та встановлення системи відеонагляду вулиць і соціальних об'єктів для зменшення злочинності є ще одним нашим пріоритетом. Освіта та охорона здоров'я — це ті сфери, з якими стикаються практично всі мешканці. Ми пропонуємо, щоб директорів шкіл і заві-дувачів садочків обирали батьківські комітети разом із трудовими колективами цих закладів. Також плануємо налагодити позору і зрозумілу систему збору "благодійних" внесків через благодійні фонди в державних чи комунальних лікувальних установах. Будь-які внески від громадян будуть добровільними. Ну і, звісно, елементарні речі, які давно мала б зробити влада: очистка річки Усті та перетворення її набережної в комфортну зону відпочинку; капітальний ремонт стадіонів "Авангард" і "Мототрек". Місто має стати таким, де було б комфортно мешканцям і куди б хотіли приїжджати туристи. Місто Рівне має всі шанси стати брендовим, модним. Стара влада з її вузькими та застарілими поглядами на новаторські та сміливі речі просто не здатна.
Передвиборча агітація
tag:Передвиборча агітація


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також