До 31 січня можна подавати заявки на створення ЦНАПу

1054 0

Ми у соцмережах:

До 31 січня можна подавати заявки на створення ЦНАПу

Триває 3-й раунд однієї з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України в рамках реформи децентралізації – Програми «U-LEAD з Європою».

До 31 січня органи місцевого самоврядування можуть подавати заявки на створення нових сучасних центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) або модернізацію існуючих. 

Триває 3-й раунд однієї з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України в рамках реформи децентралізації – Програми «U-LEAD з Європою». Дедлайн подачі – 31 січня 2019 року. 

У рамках конкурсу буде відібрано до 150 учасників по всій Україні. Допомога буде фахова та матеріальна. Для цього конкурсантам необхідно надати придатне приміщення для розміщення ЦНАП, і у разі проходження конкурсу їм буде надана допомога у:
· налаштуванні ефективної роботи центру;
· дизайні приміщення;
· закупівлі меблів, необхідного обладнання та офісної техніки;
· закупівлі програмного забезпечення;
· навчанні персоналу;
· налаштуванні мобільного ЦНАП.

Наразі в рамках цієї програми в Україні вже створено 26 ЦНАП та протестовано різні моделі надання адмінпослуг. Більше інформації щодо участі у програмі за цим посиланням. 

Довідково: ЦНАП – це сучасний центр надання адміністративних послуг в Україні. Його мета – надання всіх адмінпослуг за сучасним стандартом в одному місці швидко, якісно та доступно. Проект реалізується спільно Мінрегіоном, Мінекономрозвитку, органами місцевого самоврядування, «U-LEAD з Європою», Офісом реформи адмінпослуг та іншими.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також