До 60-річчя спідвею у Рівному погасили поштовий конверт з маркою

950 0

Ми у соцмережах:

До 60-річчя спідвею у Рівному погасили поштовий конверт з маркою

Пам’ятний набір випустило Рівненське відділення Укрпошти до ювілею мотоспорту

Сьогодні відбулася церемонія погашення поштових конвертів. На серії оригінальних марок зображені легенди рівненського спідвею за усі 60 років.

- Саме 24 травня 1959 року у Рівному відбулися перші змагання зі спідвею на спеціалізованій споруді на дерев’яному мототреці. Це була історична подія для нині вже культового виду спорту Рівненщини, - розповів керівник «Клубу вболівальників рівненського спідвею» Сергій Головня.

Заступник голови ОДА Олександр Корнійчук відмітив, відзначення ювілею спорту №1 у Рівному йде по плану:« Цей рік оголошений роком спідвею. На рівні області й міста будуть проводитися різні іміджеві заходи. На мототреці пройдуть міжнародні змагання за участю відомих гонщиків. Готується пам'ятник спідвеїсту і пам’ятна монета, вже є офіційний логотип та гімн».
Ці всі заходи проводяться для того, аби повернути славу рівненського спідвею.
- Також ми будемо працювати над тим, щоб наш мототрек мав усі технічні та кадрові можливості приймати у себе ігри, що проходять у Польщі, Угорщині та Словаччині. Таким чином можна зробити наш спідвей ний сезон більш насиченим, - зазначив міський голова Рівного Володимир Хомко.
Марки можна придбати за адресою: місто Рівне, Соборна, 56, поштове відділення 28.
Окрім того, під час погашення конвертів, анонсували найближче міжнародне змагання зі спідвею – в неділю, 26 травня.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також