До дня Незалежності на Рівненщині відкрили три поліцейські станції (ВІДЕО)

1419 0

Ми у соцмережах:

До дня Незалежності на Рівненщині відкрили три поліцейські станції (ВІДЕО)

Оновлені приміщення тепер мають поліцейські Рівного та Вараського району.

Сьогодні на вулиці Княгині Ольги у Рівному керівники ГУНП та Рівненського РУП проінспектували оновлене приміщення поліцейської станції. У  п’яти кабінетах працюватимуть 12 поліцейських: дільничні офіцери поліції, працівники сектору публічного порядку та контролю за обігом зброї.

«Символічно, у День Державного Прапора України відкриваємо одну з кращих поліцейських станцій, — зазначив Олексій Камишанський. — Оновлюючи приміщення, ми не просто робимо ремонт — ми стаємо більш відкритими та забезпечуємо надання якісних поліцейських послуг».

Урочисто Олексій Камишанський вручив ключі від службового авто для керівника сектору з контролю за обігом зброї Григорію Кірянову.

Крім того, дві поліцейські станції відкрили і у Вараському районі: у селах Більська Воля та Сопачів. Опікуватимуться понад 12 тисячами жителями територіальної громади поліцейські офіцери Вадим Полюхович і Микола Чаплінський. 

Голова Вараської територіальної громади Олександр Мензул зазначив: «Вараська громада долучилася до участі у проєкті. У нас уже відкрито дві поліцейські станції, за кошти громади придбано два автомобілі. Молоді офіцери уже працюють, вивчають проблеми її мешканців, розв’язують конфліктні ситуації, які у селах подекуди тягнуться роками».

 «Людям дуже комфортно, є куди звернутися, — зауважив староста села Більська воля Олександр Руднік. — Питання вирішуються оперативно».

Ще шість поліцейських станцій у Рівному перебувають на стадії ремонту. Втім, як запевнив очільник поліції Рівненської області Олексій Камишанський, запрацюють вони до кінця поточного року. А у жовтні очікується відкриття іще трьох поліцейських станцій у Вараській територіальній громаді.
 
 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також