До кінця літа ПриватБанк щомісяця додаватиме українцям 5% до зарплати

1428 0

Ми у соцмережах:

До кінця літа ПриватБанк щомісяця додаватиме українцям 5% до зарплати

Із 1 червня ПриватБанк повертатиме власникам зарплатних карток 5% від суми зарплати, витраченої на покупки в магазинах. Така соціальна ініціатива ПриватБанку триватиме до 1 вересня. Вона призначена для всіх власників зарплатних карток: працівників бюджетних організацій, промислових підприємств і комерційних компаній.

ПриватБанк оголосив про нову всеукраїнську акцію "Тримай 5!", у ході якої банк повертатиме клієнтам 5% від суми щомісячної заробітної плати, витраченої на оплату покупок у торговій мережі. Таку надбавку до зарплати зможуть отримати понад 4,2 млн. працівників як бюджетних, так і комерційних компаній та організацій. Головна умова - оплачувати карткою покупки в магазинах і торгових точках в Україні, за кордоном або в Інтернет-магазинах. - Якщо людина витрачає свою зарплату, розраховуючись зарплатною карткою в магазинах, ми повертатимемо 5% від суми всіх таких покупок. Це гроші, які ми будемо зараховувати раз на місяць на спеціальний бонусний рахунок. За них можна купувати товари або послуги в торгових мережах партнерів банку, - говорить голова Правління ПриватБанку Олександр Дубілет. - Для наших клієнтів така акція стане гарною підтримкою від банку в непростий час економічних змін у країні. Щоб отримувати надбавку до зарплати від ПриватБанку, потрібно мати зарплатну картку та зареєструватися для участі в акції на сайті pb.ua/derzhy5; зателефонувавши на номер 3700; у будь-якому відділенні. Усім клієнтам, які зареєстровані в акції, повертають 5% від суми заробітної плати, витраченої на будь-які покупки в магазинах України та інших країн світу. Мінімальна та максимальна суми покупок не обмежені.
Акція "Тримай 5!" стартує 1 червня і триватиме все літо.
Нараховувати надбавку до зарплати ПриватБанк буде до 10 числа наступного після купівлі місяця на спеціальний бонусний рахунок зарплатної картки. Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах - партнерах програми "Бонус Плюс", серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові та сервісні підприємства України.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також