![До лікаря, як востаннє: амбулаторія може завалитися на пацієнтів (ФОТО)](/img/650/do-likarya-yak-vostanne-ambulatoriya-mozhe-zavalit20181001_7283.jpg)
Медична амбулаторія у селі Забороль, що на Рівненщині, обслуговує мешканців двох сіл. Однак щохвилини приміщення, у якому вона знаходиться, може обвалитися.
Голова Олександрійської ОТГ, до якої входить село Забороль, Микола Шустов розповідає, що заборонив фельдшеру приймати пацієнтів в аварійному приміщенні. Він пропонує тимчасово виділити приміщення для ФАПу в місцевому клубі. До кінця ж року вони хочуть збудувати нову будівлю. Близько 90% коштів на зведення нової амбулаторії має виділити державний бюджет.
Заборольський ФАП перебуває на балансі району, опікується ним відділ охорони здоров’я Рівненської райдержадміністрації. Скоро в село мають приїхати районні чиновники, які остаточно вирішать, що робити із амбулаторією.