До приватизації готують 24 об’єкти нерухомості: заводи, комбінати та центри

681 0

Ми у соцмережах:

На фото - ДП «Зірненський спиртовий завод»

На Рівненщині у рамках малої приватизації готуються аукціони з продажу 24 об’єктів нерухомості, більшість з яких - нежитлові будівлі. За 2020 рік і за І квартал залучено інвесторів для 50 об’єктів державної власності. Приватизація забезпечила понад 20 млн грн надходжень до державного бюджету.

Про це під час онлайн брифінгу повідомив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

«Регіональне відділення Фонду Держмайна активно займається приватизацією збиткового державного майна, яке продається на аукціонах. З початку року було оголошено 18 аукціонів, відбулось – 8», - розповів Сергій Подолін.

Найближчим часом будуть проведені аукціони щодо приватизації:

ЄМК ДП «Рівненський експертно-технічний центр держпраці» м. Рівне, вул. Лермонтова,7 - стартова ціна 14 млн грн. Аукціон відбудеться 20.07.2021.

ЄМК ДП «Радивилівський комбінат хлібопродуктів» м. Радивилів - стартова ціна 140 млн. грн.

Крім цього, до приватизації пропонується ще 24 об’єкти нерухомості. Зокрема, наказом ФДМУ ДП «Зірненський спиртовий завод» включено в Перелік об’єктів, що підлягають приватизації у 2021 році. На сьогодні Фондом ведеться відповідна робота для виставлення підприємства на аукціон.

Взяти участь в аукціонах може кожен охочий, а нові пропозиції з’являються щотижня. З переліком доступних для приватизації об’єктів на Рівненщині можна ознайомитися за посиланням.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також