![Фото - з фейсбук-сторінки облдержадміністрації](/img/650/do-rivnoho-sohodni-zikhalisya-300-plastuniv_20230910_1530.jpg)
Пластові осередки від початку повномасштабного вторгнення займаються волонтерством. А чимало вихованців з Рівненщини нині зі зброєю в руках захищають Україну.
Як повідомляє облдержадміністрація, у Рівному сьогодні відбулося відкриття Пластового року - 2023.
Захід об'єднав три сотні скаутів із 13 осередків. Усі вони зібралися, щоб підсумувати таборове літо і спланувати новий рік. Загалом Пласт на Рівненщині налічує 600 учасників різного віку.