До середини грудня ще буде по п’ять

2086 0

Ми у соцмережах:

До середини грудня ще буде по п’ять

Підняти вартість проїзду в міських маршрутках на гривню просять перевізники. І це їхнє прохання вже відображено у проекті рішення на сайті міської ради.

Віталій Миронюк, начальник міського управління транспорту і зв’язку:

— До нас звернулися понад половина перевізників Рівного з проханням підняти плату за проїзд до 6 гривень. Вони надали свої розрахунки. Тож ми, відповідно до процедури затвердження нових тарифів, сформулювали проект рішення, який розмістили на сайті Рівненської міської ради 9 листопада. Також подали розрахунки до Антимонопольного комітету і чекаємо їхніх висновків. Зараз тривають громадські обговорення. Наразі звернулося тільки двоє рівнян. Один поскаржився на те, що плату за проїзд хочуть підняти, проте нових автобусів не купують. Інший попросив надати розрахунки.

Обговорення триватимуть до 9 грудня, після чого проект рішення на засіданні розгляне міськвиконком. Коли буде це засідання? Можливо, 13 грудня, можливо, раніше. До цього часу проїзд в маршрутках не подорожчає.

Щодо проїзду в тролейбусах, то «Рівнеелектроавтотранс» з проханням підвищити плату до управління транспорту і зв’язку поки не звертався.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також