Добрі люди є: рівненському журналісту повернули цінну згубу

1087 0

Ми у соцмережах:

Добрі люди є: рівненському журналісту повернули цінну згубу

Відомий у Рівному журналіст, а тепер прес-секретар «Рівнетеплоенерго» та Рівненської АЕС Олексій Кривошеєв загубив гаманця з документами. Він і не сподівався, що його йому повернуть.

 Свою історію він розповів на власній сторінці в мережі Фейсбук:

«Вчора загубив гаманець. Написав про це у ФБ. Десяток дзвінків від шахраїв. Чесно, вже змирився і почав цікавитись, як відновити посвідчення водія і техпаспорти. Коли побачив повідомлення у Вайбері з іноземного номера, подумав, що черговий шахрай. Але відповів з цікавості. Олександр, а саме так був номер підписаний у Вайбері, подзвонив і сказав, що гаманець знайшла дружина коли гуляла з сином. Сам він за кордоном, номер телефону дружини давати не захотів. Сказав, щоб я прийшов в 10:00 до входу в будинок побуду. Дружина там буде - віддасть. Думаю: точно шахраї. Та журналістська цікавить взяла гору, пішов.

Рівно в десятій там була мила жінка, яка підійшла, віддала гаманець. Всі картки, документи були на місці. І навіть всі гроші до копієчки. Як винагороду гроші віддав. Їх там було не багато. Хотів додати, але пані категорично відмовилась.

Добрі люди є! І вони навколо нас!»

Журналіст подякував пану Олександру та його дружині Руслані, які й повернули йому згубу. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також