Добудова управління соцзахисту в Рівному: виграє компанія, яку пов’язують із Фалко

3925 0

Ми у соцмережах:

Добудова управління соцзахисту в Рівному: виграє компанія, яку пов’язують із Фалко

У Рівному на вулиці Драгоманова біля колишньої поліклініки №2 знаходиться закинуте чотирьохповерхове приміщення.

 В ньому вирішили розмістити міське правління соціального захисту населення, яке зараз знаходиться за адресою вулиця Соборна, 12. У майбутньому до приміщення на вулиці Драгоманова рівнянам буде зручніше добиратися.

Нещодавно відбулися тендерні торги на його добудову та виготовлення проектної документації. Стартова вартість – більше 36 мільйонів гривень.

Участь брали чотири будівельні компанії – «Фірма Опорядрембуд», ПП «Ялик», «Будівельна компанія «Случ» та «АРХІТЕКТУРНЕ БЮРО «ЯНКОР». Найнижчу вартість будівництва запропонувала остання.«ЯНКОР» зголосився виготовити проект та добудувати будівлю на Драгоманова за 31 989 924 гривні. Якщо із документами у компанії все гаразд, то її оголосять переможцем.

Нагадаємо, що компанія «Янкор» вперше брала участь у тендерних торгах при будівництві багатомільйонного спорткомплексу на вулиці Макарова, яке розпочинав екс-голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. Пізніше компанія виграла ще й тендер на будівництво садочка-гіганта на Північному за 130 млн. грн. Фірму пов’язують із Юрієм Фалком.

Читайте також по темі: Спорткомплекс на Макарова будуватиме родина Фалко?


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також