Допоможіть врятувати відомого хірурга!

12040 0

Ми у соцмережах:

Допоможіть врятувати відомого хірурга!

Михайло Вервега з Клеваня – хірург із золотими руками, в котрого понад 40-річний стаж хірургічної роботи, тисячі разів чув від своїх пацієнтів у Рівненській центральній районній лікарні слова щирої подяки за врятоване життя. А тепер потрібно рятувати самого лікаря.

Про це повідомила у Фейсбуці депутатка Рівненської міської ради Любов Романюк.

- Родина Вервеги Михайла Степановича, щиро вдячна кожному, хто допоміг, хто не залишився байдужим, хто молився і підтримував.
Дорогі люди! Ви не лише допомогли матеріально, а дали велику силу, віру і бажання лікуватися. Для Михайла Степановича це надзвичайно важливо!!! На початку хвороби, він протестував, забороняв, не хотів розголосу, бо знав і розумів як непросто живеться зараз простій українській родині. Дякуючи вам і рідним, сьогодні він проходить курс лікування в Польщі у відомого професора, котрий стоїть у витоків науки онкогематології. Нажаль, вчора у Михайла Степановича стався рецидив.. Треба швидко, терміново реагувати!!

Прошу вас допомогти. Родина готова віддати все, але без вашої підтримки - не впорається. Допоки ми віримо, молимося, допомагаємо- бореться Михайло Степанович. Ця Людина скільки разів рятувала, давала надію і можливість жити іншим. Благаю, допоможіть і йому боротися, допоможіть отримати шанс, бо можливість є! Боже милосердя і добро людей- без меж!!! Вірю!

Картка Приват: 4149 4991 3137 1864 Вервега Богдана Михайлівна . 

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також