Дорога до кладовища у Рівному може подорожчати вдвічі

3256 0

Ми у соцмережах:

Дорога до кладовища у Рівному може подорожчати вдвічі

У Рівному можуть скасувати маршрут № 30, що сполучає вулиці Волинської Дивізії та Енергетиків. Мешканці мікрорайону «Північний» кажуть, що дізналися про таке від водіїв, які працюють на цьому напрямку. І тепер переймаються, що дорога до лікарні та до найбільшого кладовища міста для них подорожчає. Адже доведеться робити пересадки в центрі.

Валентина, рівнянка:

— 30-й — дуже зручний і потрібний маршрут, нині там їздить усього дві машини, але ми вже до їхнього графіка призвичаїлися. Щоранку їду на роботу з Північного в обласну лікарню на восьму годину і добре, що поки без пересадки, знаю, що точно не спізнюся. Аж тут водій ошарашив новиною — каже, що їздитиме тільки до 1 грудня і все, а потім маршрут закриють. Чого ж так? А нас, мешканців мікрорайону, спитали? Ви би знали, який там хороший, ввічливий, пунктуальний водій. І напряму до кладовища, кому треба, дуже зручно добиратися. Колись на тому маршруті їздило більше машин, а з часом, особливо відколи підняли тариф до 12 гривень, так чогось стало менше. А якщо закриють той маршрут, то вже буде незручно. Ще й дорожче, бо працівникам лікарень та хворим з нашого мікрорайону доведеться спершу до 12-ї школи доїжджати, а там робити пересадку. А в мене не така велика зарплата, щоб по 48 гривень на день на дорогу витрачати. Я уже й до міськвиконкому зверталася, щоб цей маршрут залишили.

Василь Сливка, начальник міського управління транспорту:

— От зараз дивлюся через «Дозор» — по 30-му маршруту їде аж одна машина. Хіба це нормальна робота? Якби це був такий вигідний маршрут, то на ньому 5–6 машин їздило б. Тому не виключено, що ще недовго йому працювати, і доведеться закрити. Місту потрібна оптимізація маршрутів, наразі «чистимо» центр. От великогабаритні автобуси уже отримали чимало позитивних відгуків від рівнян. Можливо, що згодом такі ж поїдуть в район торгових центрів на вул. Кулика-Гудачека (колишня Макарова) і до кладовища «Нове». А поки що, в будь-якому разі, доїхати до кладовища пасажирам є чим, і з Північного також виїхати є чим — можливо, що з пересадкою це може бути не так зручно, але варіанти є.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також