Дорога Куриса, повістки депутатам та хабарі у чиновників

2372 0

Ми у соцмережах:

Дорога Куриса, повістки депутатам та хабарі у чиновників

У свіжому номері газети «Рівне вечірнє» читайте про те, чому найбільші забудовники мікрорайону "На Щасливому" вирішили віддати приватну дорогу місту.

 А ще про те, чому на сесії міської ради Дубна працівники ТЦК роздавали депутатам повістки, як на Рівненщині ловлять на хабарництві, а потім виправдовують чиновників, хто фінансує ремонт у 4-поверховій будівлі «Обнови», чому в липні посилиться дефіцит електроенергії та чому держава виставила на продаж майно Рівненського науково-дослідного та проєктного інституту землеустрою.

Ви також дізнаєтеся про те, що насправді стоїть за слідством проти рівненських стоматологів, як минув День поля у Зорі, як розвивають фермерство на Рівненщині та як влада області шукає виробників зброї.

Свіжий номер газети «Рівне Вечірнє» можна придбати у магазинах міста.

Також ви можете замовити електронну версію видання.

Про своє бажання стати передплатником електронної версії «РВ» повідомте на e-mail: svetrv1@gmail.com, вказавши своє прізвище, обраний період перегляду (місяць, квартал, півріччя, рік), свою електронну адресу та номер телефону. Після оплати ви отримаєте на свій e-mail посилання на Google-Диск для перегляду файлів у форматі PDF за оплачений період.

Вартість передплати «Рівне Вечірнє»:

на місяць: 26 грн.

на три місяці: 78 грн.

на півроку: 156 грн.

на рік: 312 грн.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також