Дороги у Рівному не чищені, бо Климук не сів за кермо грейдера?

1009 0

Ми у соцмережах:

Дороги у Рівному не чищені, бо Климук не сів за кермо грейдера?

Так збіглося, що саме у вівторок, коли було несподівано звільнено Віктора Климука, начальника міськШЕУ, розгулялась негода. Рівняни скаржилися на нерозчищені від снігу тротуари та дороги, нарікали, що ані спецтехніки, ані комунальників не видно. Дехто навіть казав: був би Климук на посаді, такого безладу не було б.

Святослав Євтушенко, колишній депутат міської ради, висловив таку думку:

Подивився на стан доріг у Рівному сьогодні й зрозумів, що професіонали мають бути на своїх місцях. Відверто шкодую, що керівництво міста звільняє Віктора Климука, який 30 років пропрацював у міськШЕУ і 20 з них — керував підприємством. На мій погляд, звільнення Віктора Климука — це помилка. Адже він віддано працював. Пам’ятаю, коли не вистачало робітників і Віктор Климук сам вночі сідав за кермо снігоочисної техніки, аби на ранок вулиці міста були чистими. Тому хто б що не казав, але в минулі роки взимку вже о 5-6-й ранку місто було розчищене.

Олександр Третяк, міський голова Рівного, повідомив, що Віктор Климук сам подав заяву на звільнення — у вівторок вранці. Подякувавши звільненому за «30 років плідної й ефективної роботи», Олександр Третяк пояснив:

— Наразі перед нами стоїть питання реорганізації підприємства, покращення підходів до роботи. Адже ви бачите, що як тільки в нас починаються снігові колапси, як-от у вівторок, одразу постають питання. Було штормове попередження. Всі наявні сили ми вивели на вуличну мережу міста. Але виявляється, що техніка, яка мала б розчищати пішохідні доріжки, зламалася. Це дві одиниці.

Але це не є підставою звільнення пана Климука. Він виявив бажання звільнитись. Маючи великий досвід у цій сфері, залишиться працювати, можливо, на посаді головного інженера або одного із заступників. Буде змінений керівник, який принципово по-новому будуватиме алгоритми дій щодо ситуацій, які можуть виникати в місті, підготовці техніки, ліквідації наслідків штормових явищ. Думаю, ця служба покращить свою роботу. Новий керівник буде обиратись за результатами проведеного моніторингу, конкурсу і відповідатиме сучасним вимогам, які потрібні керівнику такого підприємства.

Віктор Климук опублікував у соцмережі звернення до колег, депутатів і попереднього голови Хомка, в якому подякував «за підтримку, взаєморозуміння та повагу». На запитання, чому вирішив написати заяву на звільнення, відповів так:

— Така позиція влади. Чим займатимуся далі — поки не знаю. Треба оговтатися, бо звільнення було для мене несподіваним. Щодо подальшої роботи в міськШЕУ, то конкретних пропозицій мені не надходило. Були лише попередні розмови.

А тим часом Олександр Третяк повідомив, що вже проведено аудит комунальних підприємств і служб і визначено перелік начальників, щодо яких прийматимуться рішення про звільнення. Прізвища кандидатів на звільнення міський голова поки що не називає.

Дарина Гузенкова.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також