Дорогу в Рівному відремонтують за кошти підприємців

1629 0

Ми у соцмережах:

Фото Сфера-ТВ

На багатьох дорогах рівняни роками чекають ремонту. Місто ж наразі виправдовується тим, що може лише латати вибоїни, доки триває воєнний стан — капітальний ремонт роблять лише на вулиці Медичній, бо вона важлива стратегічно. Однак заможним рівнянам вирішити проблему легше — можна заплатити за дорогу свої кошти. Саме так і хочуть зробити підприємці, чий бізнес розташований на вулиці Будівельників у промзоні на околиці Рівного.

Віктор Шакирзян, секретар міської ради Рівного:

— Там знаходиться дуже багато підприємців і всі теж хочуть їздити по хороших дорогах. Вони звертаються уже не перший рік, багато було зібрано підписів. Була зустріч з бізнесменами, які погодилися взяти участь у співфінансуванні. Тобто частину коштів вони вносять на рахунок комунального підприємства міськШЕУ, укладаючи договори при цьому. І будемо робити поточний ремонт частини дороги. Орієнтовно це близько чотирьох мільйонів гривень. Коли будуть закриватися акти виконаних робіт, там буде чітко зазначено, яке фінансування пішло від підприємств і скільки місто коштів надало. Це буде прикладом того, як можна робити в місті поточні ремонти спільно з підприємцями.

А от по вулиці Медичній уже провели тендер, є виконавець. Цими днями мав приступити. Думаю, за 2–3 тижні її відремонтують.

Олена РАКС.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також