Дорогу за бульваром Хмельницького здадуть під Новий рік

1257 1

Ми у соцмережах:

Дорогу за бульваром Хмельницького здадуть під Новий рік

Будівельники уже вдруге за рік припинили прокладати дорогу за бульваром Богдана Хмельницького, яка має з’єднати вулиці Грушевського та Костромську. Тут ходитиме громадський транспорт за маршрутом №71, який з’єднуватиме вулиці Орлова, Буковинську, Богдана Хмельницького, Костромську й автовокзал.

Міське управління транспорту розробило цей маршрут ще кілька років тому, але роботи на дорозі ще не завершено. Цього разу приводом для призупинення робіт стало коригування документації. Адже жителі мікрорайону вимагають прокласти ще й тротуар, який до цього там не планувався.

Геннадій Молодий, фінансовий директор компанії «Будальянс Груп»:

— Люди, які мешкають там, почали переживати, що у майбутньому цим напрямком їздитиме багато авто, а пішоходам не буде куди подітися. Через це було зупинено усі роботи, поки відкоригують проект. Адже коли нашу компанію наймали прокладати нову дорогу, то тротуар там не передбачався. Думаю, що роботи за бульваром Хмельницького відновляться через тиждень. Загалом наші працівники багато з чим впоралися — частину асфальту уже покладено. Потрібно лише замінити опори для освітлення, бо вони там у такому стані, що можуть впасти від вітру. Ще потрібно навести порядок із каналізацією, по всій протяжності дороги встановити лавки зі смітниками та покласти тротуар. Згідно з документами, наша компанія має здати цю дорогу до 24 грудня.

Додамо, що будівництво відрізку дороги від вулиці Винниченка до Буковинської обійшлося міському бюджету у майже 10 мільйонів гривень.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також