Дорослі стали частіше хворіти на кір

1210 0

Ми у соцмережах:

фото - uk.etcetera.media

За 7 місяців на Рівненщині зареєстровано 900 хворих на кір.

І хоча упродовж липня кількість звернень хворих на кір у медичні заклади області зменшилась на 38% у порівнянні з червнем, все ж захворюваність залишається високою. Серед захворілих 629 дітей (70%). Наймолодшому хворому 3 місяці, а найстаршій хворій на кір - 60 років.

Найвища захворюваність спостерігається у Рівненському, Березнівському районах та Рівне. Летальних випадків від ускладнень кору в нашій області не зареєстровано.

В області спостерігається збільшення хворих на кір серед дорослого населення. Зокрема, у липні серед всіх захворілих 36% були дорослі люди, переважно у віці від 20 до 35 років. У більшості хворих дані про щеплення відсутні.

В Україні запроваджено проведення обов’язкових профілактичних щеплень проти кору за епідемічними показаннями дорослого населення серед груп професійного епідризику (медичних працівників, працівників навчальних закладів, представників силових структур, студентів навчальних закладів) без обмеження віку. Тому всі, хто належить до груп професійного ризику та потребує вакцинації проти кору, можуть безкоштовно отримати щеплення. Вакцина в області є у всіх щеплювальних пунктах у достатній кількості, повідомляє Рівненський обласний лабораторний центр МОЗ України.
 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також