Довго їхали, швидко напропускали…

1497 0

Передостанню виїзну гру чемпіонату міні-футбольний клуб «Рівне» проводив в одній із найвіддаленіших точок вищої ліги — Луганську. Чи то дальня дорога, чи то відсутність капітана Романа Волоха, якого не відпустили з основного місця роботи, але старт зустрічі рівняни провалили.

Вже на 9-й хвилині «ЛТК» перемагав — 2:0. На 13-й хвилині найкращий бомбардир нашої команди в останніх матчах Едуард Петрик один гол відіграв. Але як і у попередньому поєдинку проти «Шахтаря» МФК «Рівне» не зміг втримати концентрацію до кінця і пропустив гол на останній хвилині тайму. У другій половині гри, як повідомив офіційний сайт луганської команди, глядачі побачили чимало моментів, але не побачили жодного гола. Втім, і трьох луганчанам для перемоги вистачило — 3:1. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Рівне»: — Перед грою я майже годину спілкувався з президентом клубу «ЛТК» Юрієм Шацьким. Хочу відзначити, що в Луганську діє прекрасна академія, де створені усі умови для росту міні-футболістів. Щодо гри, то нашим гравцям все ще не вистачає досвіду, ми граємо більше за рахунок бажання, ніж уміння. Перший тайм ми провалили, на початку другого мали моменти і цілком могли зрівняти рахунок. Після цього вже «ЛТК» змарнував десь п’ять моментів. Тобто гра могла завершитись як завгодно, але об’єктивно луганчани були сильнішими. Валерій Туркін, головний тренер «ЛТК»: — Згоден, рахунок міг бути різним. Коли ми пропустили гол, розпочався сумбур, тоді ми могли пропустити ще, добре, що вдалося забити третій гол. У перерві у мене відбулася з гравцями жорстка розмова, і після перерви ми краще контролювали м’яч. За два тури до завершення чемпіонату рівняни втратили шанси наздогнати житомирський «Контингент» і поборотися за 13-те місце. Та й передостання, 14-та сходинка нам ще не гарантована, адже львівський «Кардинал» ми випереджаємо лише на очко. Наступний матч МФК «Рівне» проведе 23 травня. У заключній домашній грі підопічні Юрія Баховського прийматимуть львівську «Енергію», початок зустрічі о 13.00.