Довжаниця хоче стати людиною-фракцією

954 0

Ми у соцмережах:

Олександр Довжаниця

У Рівненській міськраді може зникнути фракція «УКРОП», яка ще донедавна називала себе опозиційною і мала аж трьох членів. Проте віднедавна депутатське подружжя Ольги Криж та Юрія Сухого почало голосувати окремо від голови фракції Олександра Довжаниці, тож останній заявив, що хоче створити нову фракцію — сам.

Олександр Довжаниця, керівник фракції «УКРОП» в міській раді:

— Мої партійці почали дивно поводитися: вони не приходять на фракційні наради перед сесією та голосують з більшістю, яка підтримує Володимира Хомка. Це стосується, зокрема, узаконення землі під котеджами на березі озера Басів Кут, де є інтерес БПП.

Чому це відбувається, мені стало зрозуміло під час останнього засідання бюджетної комісії. У проектах рішень була пропозиція виділити з міського бюджету 50 тисяч гривень на станцію юних туристів, якою керує Ольга Криж. Оскільки станція обласна, її фінансувати має обласний бюджет, проте прохання про виділення грошей задовольнили. У той момент на засіданні був секретар Рівненської міськради Сергій Паладійчук, який пішов одразу після того, як за питання проголосували. Підозрюю, що саме він дає вказівки двом депутатам із моєї фракції, як голосувати на сесії. А гроші, які виділили на обласну станцію юних туристів, є нічим іншим як політичним хабаром.

За синхронні голосування з більшістю Володимира Хомка Ольгу Криж та Юрія Сухого уже виключено з міської організації УКРОПу, але наша фракція досі функціонує, бо її можна розпустити лише тоді, коли члени фракції добровільно напишуть заяву про вихід. А вони цього робити не хочуть. Проте оскільки моїм колишнім однопартійцям заборонено використовувати атрибутику партії «УКРОП», то я, мабуть, сам вийду зі старої фракції та створю нову фракцію «УКРОП».

Ольга Криж, міська депутатка:

— Проведення засідань фракції перед сесією є обов’язком голови фракції. А 50 тисяч гривень є дріб’язком для міського бюджету. І їх виділяли не мені, а на станцію юних туристів, у якій займаються діти з Рівного. Усіх дітей у нашому закладі — 970, і левова їхня частина саме з обласного центру. За ці гроші буде придбано речі для походу, зокрема намети. Мене дивують заяви голови фракції.

Сергій Паладійчук, секретар міської ради:

— Позиція голови фракції «УКРОП» Олександра Довжаниці для мене дивна. Це його партійці, з якими він не може знайти спільної мови. І це винятково їхня внутрішньофракційна проблема, а не секретаря ради.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також