Драматичний плей-офф

3272 0

Дві драматичні гри побачили наприкінці минулого тижня рівненські шанувальники футзалу. У першому раунді плей-офф нашому «Кардиналу» протистояв «Єнакієвець». Команди в регулярному чемпіонаті набрали порівну очок, посіли 5 та 4 місця, а відтак їх протистояння вважалося чи не найцікавішим на цьому етапі.

Перша гра серії для рівнян розпочалася невдало. Вони досить швидко пропустили два голи. Ще одна прикрість сталася вже після перерви. Михайло Волянюк грубо атакував суперника, за що був вилучений. Вже через хвилину гості реалізували чисельну перевагу. Втім, рівняни не здалися, і Маринюк та Танський два голи відіграли. Кульмінація у грі настала за 4 секунди до завершення гри. М’яч влучив у руку гравця «Єнакієвця» у штрафному майданчику, але Сергій Тригубець не реалізував пенальті. Перша гра за представниками Донбасу — 3:2. Не менш запеклим вийшло друге протистояння серії. Рівняни перемагали — 2:0 та 3:2, потім програвали — 3:4. Протягом 38-ї хвилини наша команда знову повернула собі перевагу — 5:4, а на останніх секундах закріпила результат — 6:4. Отож, рахунок у серії зрівнявся. Микола Шевцов, головний тренер «Єнакієвця»: — Напевно, у першій грі було затрачено багато емоцій. Звісно, прикро за дві хвилини до завершення зустрічі пропустити три голи. Судячи з усього, «Кардинал» більше хотів виграти, адже це був його останній шанс. Результат нашої поїздки до Рівного вважаю достойним. Юрій Баховський, головний тренер МФК «Кардинал-Рівне»: — Ми подарували вболівальникам два прекрасні матчі, і це найголовніше. У програній зустрічі, вважаю, ми не заслуговували на поразку, нам просто не пощастило. Щодо повторного матчу, то хочу подякувати хлопцям за те, що витримали як фізично, так і психологічно. Прикро, що ми забили робочі голи, а пропустили після грубих помилок. У Єнакієвому буде непросто. Суперник сильний, до того ж, зал у них специфічний — довгий і вузький. Але, сподіваюся, що зможемо створити сюрприз і продовжити боротьбу за медалі. Продовжиться серія у Єнакієвому вже сьогодні і триватиме до трьох перемог.