Друга перемога Гончара

1837 0

На мажорній ноті завершив 93-тю багатоденну велогонку професіоналів «Тур де Франс» рівнянин Сергій Гончар. Наш земляк зміг вдруге виграти гонку з роздільним стартом. Передостанній 19-й етап протяжністю 57 км Сергій проїхав з недосяжною для суперників середньою швидкістю — 50,48 км/год.

Заключний етап «великої петлі» Гончар завершив у загальній групі, здобувши підсумкове 52 місце. Проте незважаючи на невисоку позицію, рівнянину є чим похвалитися: два виграні етапи, три старти у жовтій майці лідера, перше місце у командному заліку (саме «Ті-Мобайл» здобула командну перемогу). Та й сам факт подолання усіх 20 етапів «Тур де Франс» гідний поваги, адже зі 199 спортсменів, що стартували, до Парижа аж 60 гонщиків не дісталося. — Гончар здійснив свою мрію, — розповідає його тренер Анатолій Чаюк. — Колись після чемпіонату світу говорили, що Сергій переміг, оскільки не усі найсильніші приїхали. На «Тур де Франс» була практично уся еліта світового велоспорту, і він довів, чого вартий у гонках з роздільним стартом. Причому на 19-му етапі Гончар встановив рекорд, раніше на цьому відрізку так швидко ніхто не їхав, він проїхав цей етап на 2 км/год швидше, ніж минулорічний переможець Ян Ульріх.