Другий тиждень рівняни працюють у Чорнобильській зоні

764 0

Ми у соцмережах:

Другий тиждень рівняни працюють у Чорнобильській зоні

Рятувальники Рівненщини у складі зведеного загону обласного управління ДСНС впродовж двох тижнів спільно із колегами-вогнеборцями з інших регіонів України ліквідовують пожежі у Чорнобильській зоні

Другий тиждень рятувальники Рівненщини у складі зведеного загону обласного управління ДСНС спільно із колегами-вогнеборцями з інших регіонів України ліквідовують пожежі у Чорнобильській зоні.

Вже було здійснено 6 ротацій по 25 осіб, тому загальна кількість рівненських вогнеборців, що була і є на даний час залучена до гасіння становить 150 чоловік особового складу.

Окрім наших рятувальників, які змінюються щодва дні, в Чорнобильській зоні знаходиться також п'ять пожежних автоцистерн Головного управління ДСНС області на яких ліквідовують пожежі рівненські вогнеборці.

Бійці ДСНС забезпечені усім необхідним для виконання завдань за призначенням, а саме: дозиметрами, захисним одягом, ліками, харчами харчування та питною водою.

Перебувати в зоні рятувальникам можна не більше двох днів, щоб не нашкодити здоров'ю.

Після завершення виконання поставлених завдань, перед поїздкою додому увесь залучений особовий склад проходить ретельний медичний огляд.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також