Дубенська астрологиня розповіла, яким буде для нас наступний рік

14644 0

Ми у соцмережах:

Дубенська астрологиня розповіла, яким буде для нас наступний рік

Астрологиня Ірина Кравець розповіла на своїй сторінці у Фейсбуці про те, яким буде 2021 рік за стародавньослов’янським календарем.

Всі ми звикли до східного календаря, за яким 2021 рік буде роком білого металевого бика. Але є стародавньослов'янський календар, який створює цикл в 16 років.

«В давнину люди вірили в Богів і духів, які є втіленням природи, звірів чи рослин. Кожен рік мав свій тотем, який, як вважалося, впливав на життя людей. 

Цікаво те, що стародавні слов’яни вели календар від “створення світу”, і зараз за тим літочисленням був би 7529 рік. Прихід Нового року святкували восени після закінчення польових робіт.

Стародавні слов’яни вважали, що від розташування духів залежить тотем року. І були відповідні ритуали зустрічі нового року. 2020 рік мав тотем Павука, який снує павутину. Цілий рік ми заплутувалися в павутинні коронавірусу.

2021 рік буде роком Півня, який кричить.

Півень у багатьох культурах вважався священним птахом. Він був і є передвісником сходу Сонця. Тотем волаючого Півня пов’язаний з богом Сонця.

Вважалося, що всяка нечисть і злі духи виходять після півночі і зникають після третього крику Півня. Друга властивість Півня – плодовитість. З одним півнем цілий курник курей несе господарям яйця.

Третій символ Півня – оберіг. Його червоний гребінь схожий на полум’я. Тому зображення Півня ставили на дахи будинків, щоб не сталася пожежа. Півня запускали в новий будинок першим, щоб відлякати злих духів і захистити помешкання від вогню.

Рік 2021, тотемом якого є Півень, який кричить, буде періодом боротьби добра зі злом.

Хочеться вірити, що коли перед світанком Півень тричі прокричить,- все зло заховається і ДОБРО ПЕРЕМОЖЕ!», – написала у Фейсбуці Ірина Кравець.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також