Дубенські ушуїсти здобувають медалі на Кубку світу

1291 0

Кубок світу з бойових мистецтв 1-5 жовтня проходив у Ялті. Змагання відбувалися з кікбоксингу, К-1, кік-джитсу, ушу, а також таїландського боксу. Збірна Рівненщини складалася з восьми спортсменів.

Кубок світу з бойових мистецтв 1-5 жовтня проходив у Ялті. Змагання відбувалися з кікбоксингу, К-1, кік-джитсу, ушу, а також таїландського боксу. Збірна Рівненщини складалася з восьми спортсменів. Успіху наші земляки досягли у такій дисципліні ушу, як саньда, тобто контактних поєдинках. У ваговій категорії понад 90 кг дубенчанин Максим Сумкін здобув золоту медаль. Його земляк Сергій Соха у категорії до 90 кг став третім. Також срібну медаль у категорії до 56 кг виборола Іванна Мусіюк з Гощі. Керував рівненською командою на Кубку світу тренер Володимир Воронежський.