«Дубноводоканал» сплатив збитки за забруднення Ікви

726 0

Ми у соцмережах:

Фото - shtetlroutes.eu

Державна екологічна інспекція Поліського округу встановила, що у період з 20 січня 2019 по 18 лютого 2020 року підприємство скидало воду з очисних споруд в річку Іква з перевищенням встановлених нормативів гранично допустимого скиду забруднюючих речовин. За шкоду, завдану навколишньому середовищу, підприємству нарахували понад 1,6 млн гривень штрафу.

Нагадаємо, що перевірка ДП «Дубноводоканал» була здійснена фахівцями Державної екологічної інспекції Поліського округу на виконання доручення прем’єр-міністра України у лютому 2020 року. 

Однак, державне підприємство не поспішало добровільно відшкодовувати завдані збитки у визначені терміни.
Тому інспекція була змушена звернутись до Господарського суду Рівненської області з позовною заявою, яка була задоволена у повному обсязі.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції,  ДП «Дубноводоканал»  звернулось з апеляційною скаргою до Північно-західного апеляційного господарського суду. Але скаргу також залишено без задоволення, а рішення Господарського суду Рівненської області – без змін.

У червні поточного року відкрито виконавче провадження з примусового стягнення завданої шкоди. 

- Нарешті судова тяганина з «Дубноводоканал» дала результат, Третього листопада до виконавчої служби від боржника надійшов останній платіж. Таким чином, шкода завдана навколишньому природному середовищу внаслідок порушення вимог Водного кодексу України в розмірі понад 1,6 млн. гривень,  відшкодована в повному обсязі. Вкотре наголошуємо, що покарання за знищення довкілля - неминуче! - повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також