Два ієрархи вітали рівнян зі святом у Храмі Всіх Волинських святих

966 0

Ми у соцмережах:

Два ієрархи вітали рівнян зі святом у Храмі Всіх Волинських святих

Там сьогодні відзначають престольне свято. Богослужіння з нагоди торжества очолило два ієрархи.

Сьогодні, в день Всіх Святих Волинських, святкове богослужіння відбулося у Рівному. Очолили літургію цього дня: митрополит Вишгородський Павел, намісник Свято- Успенської Києво- Печерської Лаври,  та єпископ Дубенський Пимен, тимчасово керуючий Рівненською єпархією УПЦ. Співслужили ієрархам чисельне духовенство.

Владика Павел звернувся до вірян зі словами проповіді, в якій розповів про святих Волинської землі. Та про те, як реальні люди, вихідці із Рівненщини, Тернопільщини, Волині ставали угодниками Божими.

« Ми всі вчилися і вчимося на плодах і подвигах великих людей, котрі своїм життям дають нам усім реальний приклад людських чеснот та достоїнств , які потрібно ростити в собі, аби досягти Царства Божого, - зазначив митрополит Вишгородський Павел.

Миряни та духовенство усі разом схилили голову у молитві перед Всіма Волинськими святими. Варто зауважити , що церква на честь Всіх Волинських святих, що знаходиться на мікрорайоні Північному Рівного, одна з найбільших в місті за чисельністю вірян, повідомляє Рівне. Голос Церкви


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також