Два пенальті у доданий час «Маяк» та «ОДЕК» розійшлися миром

1514 0

Центральним матчем 8-го туру чемпіонату області з футболу став поєдинок у Сарнах, де віце-чемпіон «Маяк» приймав чемпіона Рівенщини оржівський «ОДЕК». Ключовими у зустрічі стали додані хвилини наприкінці обох таймів. У доданий до першого тайму час «ОДЕК» з пенальті рахунок відкрив, а «Маяк» теж з пенальті, і теж у доданий час, щоправда, наприкінці другого тайму його зрівняв. Арбітр гри Валерій Криницький зазначив, що за багаторічну його суддівську кар’єру подібна ситуація вперше — два пенальті і обидва в доданий час.

Центральним матчем 8-го туру чемпіонату області з футболу став поєдинок у Сарнах, де віце-чемпіон «Маяк» приймав чемпіона Рівенщини оржівський «ОДЕК». Ключовими у зустрічі стали додані хвилини наприкінці обох таймів. У доданий до першого тайму час «ОДЕК» з пенальті рахунок відкрив, а «Маяк» теж з пенальті, і теж у доданий час, щоправда, наприкінці другого тайму його зрівняв. Арбітр гри Валерій Криницький зазначив, що за багаторічну його суддівську кар’єру подібна ситуація вперше — два пенальті і обидва в доданий час. Сумувати один за одним лідерам рівенського футболу недовго, 4 липня на них очікує протистояння Кубка області. Зважаючи на безкомпромісність поєдинків між цими суперниками, обласна федерація розглядає варіант залучення на гру суддівської бригади з іншої області, причому рівня ПФЛ. Усі інші матчі туру, за винятком одного, теж відбулися у впертій боротьбі, ось їхні результати: «Славія» — «Енергія» — 3:2, «Ізотоп» — «Хімік» — 3:1, «Штурм» — «Волинь-Цемент» — 1:2, «Случ» — «Сокіл» — 1:0, «Водник» — «Варіант» — 6:0.