Два управління Рівненської ОДА отримали нових керівників

3479 0

Ми у соцмережах:

Два управління Рівненської ОДА отримали нових керівників

Переможцем конкурсу на посаду начальника управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації стала депутатка Рівненської міської ради Любов Романюк.

Розпорядження про це підписав голова РОДА Віталій Коваль.

Любов Романюк – народилася 11 серпня 1981 року в Рівному. Освіта вища, навчалася на факультеті міжнародних відносин слов’янських країн Рівненського інституту слов’янознавства Київського славістичного університету, спеціальність «міжнародна інформація» (2003).

Авторка, ініціаторка, організаторка та співорганізаторка багатьох мистецьких, благодійних та інфраструктурних проектів. Серед найвідоміших – свято меду і трави «Золотіївські ряди». Вперше воно відбулося 2016 року і було приурочене до 505-ї річниці одного з мікрорайонів Рівного – Золотієва. Медове свято стало загальноміським, перетворившись на повномасштабний фестиваль. У 2018 році на ньому було встановлено національний рекорд України «Найбільший торт “Медовик”» – 22 м 54 см, який виготовили місцеві професійні кулінари.

У 2018 році Любов Романюк стала співорганізатором ще одного масштабного свята в Рівному – фестивалю майстер-класів «Рівненські пироги», під час якого в парку культури «Хімік» було започатковано алею дерев’яних скульптур. З листопада 2018 року – сімейна радниця при Мін’юсті.

Іншим розпорядженням керівника області переможцем конкурсу на зайняття посади начальника управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Рівненської обласної державної адміністрації визначено радника Віталія Коваля та його речника Олександра Поліщука.

Олександр Поліщук – народився 12 лютого 1988 року в м. Рівне. Освіта вища, закінчив факультет масової комунікації та інформаційних технологій Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука, спеціальність «журналістика» (2010).

Із 2006 року працював у медіа та комерційному секторі: Рівненський тижневик «ОГО» – кореспондент; газета «Літопис Заходу» та «7 днів» – журналіст;  інформаційна агенція «Українські новини» – кореспондент;  «Українська технічна газета» – власкор;  газета «Сіті Рівне» – директор з розвитку, головний редактор;  сайт чесних новин «ВСЕ» – редактор, член редакційної ради; газета «Здолбунів Сіті» – головний директор, ТОВ «УкрТехноФос» – спеціаліст з маркетингових комунікацій; ливарний завод «ПАТАР» – заступник генерального директора по комунікаціях. З вересня 2019 року – радник, речник голови Рівненської ОДА Віталія Коваля.

Двічі лауреат загальноміського конкурсу «Студент року» (2008, 2009) у номінаціях «студент-журналіст» і «студент – громадський діяч» відповідно. Дворазовий переможець обласного журналістського визнання «Журналістська перемога», який організовує Незалежна медіа-профспілка та Рівненський медіа-клуб. Член Національної спілки журналістів України та Незалежної медіа-профспілки України.

Віталій Коваль доручив відділу кадрової роботи апарату Рівненської ОДА забезпечити розміщення інформації про визначення переможців конкурсів на Єдиному порталі вакансій державної служби Національного агентства України з питань державної служби та на офіційному вебсайті Рівненської обласної державної адміністрації, повідомляють Рівненські новини.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також