“Два заклади освіти в Рівному можуть залишитися без нової пожежної сигналізації”, - Олександр Ковальчук

688 0

Ми у соцмережах:

“Два заклади освіти в Рівному можуть залишитися без нової пожежної сигналізації”, - Олександр Ковальчук

Два навчальних заклади Рівного можуть залишитися без нової пожежної сигналізації.

Цього року Рівненська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 24 та дитячий садок №44 отримали державне фінансування на капітальний ремонт систем протипожежної сигналізації - 880 549 грн та 423 470 грн відповідно.

Це частина субвенції на соціально-економічний розвиток міста, про яку поклопотав народний депутат від м.Рівне Олександр Ковальчук.

І хоча кошти надійшли на казначейські рахунки ще в червні цього року, роботи не розпочалися і досі, адже тендери проводилися тричі і тричі пропозиції учасників були відхилені.

“Я не просто схвильований, я обурений! Адже якщо до кінця року міська влада не забезпечить проведення тендерів і підрядники не встигнуть провести роботи, то кошти платників податків, залучені мною в місто, повернуться до державного бюджету! Директори б’ють на сполох! Хто буде нести за це відповідальність?!”, - запитує народний депутат Ковальчук.

До слова, влітку цього року у Рівному перевіряли стан пожежної безпеки в навчальних закладах міста. І майже в кожному з них виявили порушення - із 78-ми закладів освіти Рівного пожежна сигналізація працювала лише в п'яти.

“У місцевому бюджеті грошей на це, як завжди, не вистачає, тому серед коштів, які я цього року допоміг залучити в місто як народний депутат, - частина була виділена саме на капремонт систем пожежної сигналізації в закладах освіти. Тому звертаюся до міської влади м. Рівне з проханням звернути увагу на цю ситуацію!”, - написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

https://www.facebook.com/


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також