Два «золота» Катерини Дікіджі

2242 0

Черговий успіх у рівенського плавання. 16-річна Катерина Дікіджі (на фото у центрі) на юніорському чемпіонаті Європи, що проходив у бельгійському Антверпені, здобула дві золоті медалі. Спочатку рівнянка була першою на дистанції 100 м вільним стилем. Повторила успіх Катя на дистанції вдвічі коротшій. І на 50, і на 100 метрів Дікіджі встановила нові юніорські рекорди України.

Черговий успіх у рівенського плавання. 16-річна Катерина Дікіджі (на фото у центрі) на юніорському чемпіонаті Європи, що проходив у бельгійському Антверпені, здобула дві золоті медалі. Спочатку рівнянка була першою на дистанції 100 м вільним стилем. Повторила успіх Катя на дистанції вдвічі коротшій. І на 50, і на 100 метрів Дікіджі встановила нові юніорські рекорди України. — Я не прогнозував такого результату, — розповідає голова обласної федерації плавання, директор СДЮШОР Петро Петришин. — Думав, добре було б посісти призове місце, а тут одразу два «золота». — Чи були подібні досягнення у рівнян раніше? — Кілька років тому «бронзу» на юніорському чемпіонаті Європи виграла Ольга Дмитрук, і це все. Готував Катерину Дікіджі до змагань тренер Олег Шеремет, який таким чином отримає право на здобуття звання «Заслужений тренер України». Перший її наставник — Віталій Волошин. Навчається спортсменка у ЗШ №28, вона представляє товариства «Динамо» та Міністерства освіти і науки.