Двадцять маршрутів залишилися без перевізників

1390 1
фото - Polissia News

«Рівне -Антопіль», «Дубно-Рівне через Дядьковичі», «Дубно-Костянець», «Дубно-Бондарі», «Сарни-Рівне» та ще 15 маршрутів залишилися без перевізників.

За словами начальника обласного управління інфраструктури та промисловості Федора Мисюри, конкурс оголошували на 30 маршрутів. Та охочі позмагатися знайшлися лише на 10 з них.

Немає претендентів на них через те, що рентабельність на них дуже низька і бізнес не готовий іти і там працювати. Через Сарни дуже багато йде транспорту. Це і Володимирець, Вараш, Дубровиця, Зарічне. В ті райони всі йдуть через Сарни. Через кожні дві хвилини йде автобус. Через те брати маршрут Рівне-Сарни не вигідно. Хоча у п'ятницю є такі проблеми, коли водії беруть пасажирів лише до кінцевих пунктів. У Зарічне чи до Омита, Дубровицький район. А люди, які їдуть на Сарни, їм уже важче добратись, - повідомив телеканалу UA: Рівне Федір Мисюра, начальник обласного управління інфраструктури та промисловості. 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Коментарі (всі коментарі проходять модерацію)

  • Наталія 07:11, 23.06.2018

    Таке враження, що эбитковість пас.перевезень суто проблема України/області/міста.мабуть у польському Любліні чи у Великій Британії немає віддалених нас.пунктів а весь час - ЧАС ПІК. Просто наша Держава нас (пасажирів) ніяк не захищає. У нас пасажири для перевізників, а не навпаки.... Пенсіонерка.Рівне

Залиште вiдповiдь

Читайте також