Двадцять шкіл Рівненщини отримали спортивний інвентар

790 0

Ми у соцмережах:

Двадцять шкіл Рівненщини отримали спортивний інвентар

Кожен набір адаптований для модульної системи НУШ, містить необхідне сучасне спорядження для уроків фізкультури, занять спортом і проведення активного дозвілля. Це футбольні, баскетбольні, волейбольні та футзальні м’ячі, конуси та маніжки для тренувань, набори для бадмінтону, шашок, шах і дартсу, координаційні сходи та фрізбі.

-  Спортивні заняття є дуже важливими для дітей. Наразі 20 закладів освіти Рівненщини отримали інвентар, яким зможуть користуватися на уроках фізичної культури. Ігри допомагають дітям підтримувати командний дух і взаємопідтримку. У воєнний час спорт сприяє психологічному розвантаженню, дає відчуття спокою та можливість відволіктися від тривожної повсякденності, - зазначив Сергій Подолін, перший заступник голови Рівненської ОДА .

Спортивні набори надійшли від Міжнародного благодійного фонду Parimatch Foundation у рамках програми «Нова фізична культура». Вони розраховані на дітей, які займаються різними видами спорту. 

Перелік закладів, які отримали інвентар, обирали відповідно до вимог МОН. Серед умов – навчання в очному форматі, наявність внутрішньо переміщених осіб, класи з НУШ тощо.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також