Дванадцять поверхів біля музею зведуть за два роки

2152 0

Ми у соцмережах:

Дванадцять поверхів біля музею зведуть за два роки

Рівнянка Тетяна Гонтар програла справу забудовнику, який зводить багатоповерхівку на вулиці Толстого. Після чотиригодинного засідання суддя Рівненського окружного адміністративного суду Катерина Недашківська відхилила її позов. Тож біля обласного краєзнавчого музею й надалі зводитимуть 12-поверховий житловий будинок.

Судилася активістка не тільки з «Українською інвестиційною промисловою групою», за якою стоїть компанія «Стоград», але й з обласною ДАБІ та рівненською ДАБК. Однак не знайшла аргументів, щоб довести, що це будівництво у центральній частині Рівного незаконне та шкодить обласному краєзнавчому музею. А державна обласна та міська будівельні інспекції та Міністерство культури заявили, що з документами у забудовника — порядок.

Тетяна Гонтар, рівнянка:

— Оскільки у Рівного ще досі немає історико-архітектурного опорного плану, то було важко знайти необхідні аргументи, щоб довести, що це будівництво заважає музею. А забудовник акцентував увагу саме на цьому та доводив, що музей не має чітких охоронних меж. Цей план, замовлений понад два роки тому, уже давно готовий, проте рівненська влада його не приймає. Чому так сталося — можна лише здогадуватися. Також у забудовника був лист від Міністерства культури України, яке не заперечувало проти будівництва біля музею.

Мирослав Черній, представник забудовника:

— Щодо цієї ситуації можу сказати одне: будуємо ми згідно з усіма державними нормами та дозвільними документами, необхідними саме для цього будівництва. Суд вкотре підтвердив їхню законність і самого будівництва в цілому. Тому помаленьку зводимо цей об’єкт. Плануємо його здати у першому кварталі 2020 року.

Богдан СЛОНЕЦЬ.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також