Дві євромедалі 14-річної гімнастки

739 0

Даніела Батрона  (на фото — праворуч)

Вихованка Рівненської ДЮСШ № 1 Даніела Батрона з двома медалями повертається з Туреччини, де упродовж чотирьох днів проходив жіночий чемпіонат Європи зі спортивної гімнастики. Виступала наша спортсменка серед юніорок.

Успішним для Даніели став її перший змагальний день. Вона двічі піднялася на п’єдестал. В особистому заліку 14-річна гімнастка здобула «бронзу» у багатоборстві, а також срібну медаль у складі команди.

Другого змагального дня була боротьба в окремих дисциплінах. Даніела Батрона була близькою до п’єдесталу, але медалей не здобула. На брусах вона посіла четверте місце, а у вільних вправах — п’яте.

Загалом українки на цьому чемпіонаті Європи здобули шість медалей, посівши третє загальнокомандне місце.