Дві медалі Гончара

1894 0

Минулих вихідних у Криму пройшли змагання з велоспорту в рамках Других літніх спортивних ігор України. Головною надією Рівенщини був чемпіон світу 2000 року Сергій Гончар. Проте у перший день усіх, хто вболівав за нашу команду, очікувало розчарування.

Минулих вихідних у Криму пройшли змагання з велоспорту в рамках Других літніх спортивних ігор України. Головною надією Рівенщини був чемпіон світу 2000 року Сергій Гончар. Проте у перший день усіх, хто вболівав за нашу команду, очікувало розчарування. У гонці з роздільним стартом, коронній для Гончара, наш спортсмен посів лише друге місце, на 10 секунд поступившись представнику Київщини Сергію Матвєєву, який виступає за італійський клуб «Панарія». До речі, участь у перегонах брала уся еліта вітчизняного велоспорту, у тому числі й професіонали. Після дня відпочинку на спортсменів очікувала групова гонка на 200 км. І ось тут Сергій Гончар здивував; судячи з усього, програна «розділка» зачепила його за живе. За 70 км до фінішу рівнянин пішов у відрив, фінішувавши у гордій самотності. Отож у Гончара дві медалі — срібна та золота, таким чином, він вкотре довів, що в Україні є кращим. Тим часом у Сумах пройшов міжнародний юнацький турнір. У гонці-критеріум на 40 км та у груповій гонці рівнянин Анатолій Каштан був п’ятим. Інший наш земляк Олексій Сворін неочікувано для багатьох став переможцем у гонці з роздільним стартом на 20 км.