Дві медалі з Ялти

1286 0

Дві медалі здобули рівненські легкоатлети на Кубку України у Ялті. Про "бронзу" на 400 м Ольги Земляк ми вже розповідали, і от ще однією нагородою порадував наш досвідчений спортсмен Вадим Слободенюк. У бігу на 3000 м з перешкодами вихованець Андрія Попеляєва здобув "золото", а також встановив новий рекорд області — 8.22.19. Крім цього, він виконав олімпійський норматив А.

Таким чином, Ольга Земляк та Вадим Слободенюк отримали право виступати наприкінці цього місяця на чемпіонаті Європи, що відбудеться у Фінляндії. За підсумками цих змагань і буде остаточно сформовано легкоатлетичну збірну України для участі в Олімпійських іграх у Лондоні. Щодо Кубка України в Ялті, то вартий уваги також виступ Романа Лук'янчука (тренер — Олег Машаненков), який у бігу на 200 м був четвертим, встановивши при цьому новий рекорд області (21.51). Також рекордом області на 10000 м відзначився костопільчанин Дмитро Сірук (28.34.36). У цей же час юніорська збірна Рівненщини з легкої атлетики посіла загальнокомандне п'яте місце на чемпіонаті України в Ялті. Такого високого результату в наших легкоатлетів за всю історію ще не було. Рівняни стали чемпіонами одразу у трьох естафетах — 4х100 м та 4х400 м — серед дівчат та 4х400 м серед хлопців. Крім того, перші місця в активі Наталії Прищепи (біг на 1500 м) та Олени Колесніченко (біг на 400 м з бар'єрами). При цьому остання показала найкращий результат сезону у світі для цієї вікової групи. Тепер на Олену та Наталію у липні очікує участь у юніорському чемпіонаті світу в Барселоні. Крім згаданих спортсменів, призерами чемпіонату України стали Олег Кухарчук (400 м), Альбіна Санжаровська (100 м) та Василь Євчук (800 м).