Дві вулиці дочекалися грошей на освітлення

897 0

Ми у соцмережах:

Дві вулиці дочекалися грошей на освітлення

Оскільки бюджет-2019 депутати називають бюджетом виживання міста, то, звісно, тут кожна копійка на вагу золота. Відтак ділячи між галузями бюджет розвитку, на який цього року в Рівному виділять понад 125 мільйонів гривень, міські депутати передбачили фінансування насамперед розпочатих об’єктів і підтримання життєдіяльності міста. Пощастило й тим небагатьом проектам, які дочекалися своєї черги. Серед них і освітлення вулиць Хліборобів і Серпанкової.

Отож гроші на вуличне освітлення, якого мешканці цих двох вулиць у Новому Дворі добиваються з 1999 року, нарешті виділили. Щоправда, заради справедливості варто зазначити, що це сталося завдяки депутатам Рівненської міської ради Миколі Бляшину й Олександрові Бабату. А точніше — з подачі першого та емоційної промови другого. Наш кореспондент, який побував на засіданні бюджетної комісії, поцікавився в Олександра Бабата, чим зумовлений його запальний виступ.

— Я розумію, що кожен депутат намагається потягнути бюджетну ковдру на себе, – каже міський обранець, – тобто відстоювати інтереси виборців свого округу. Адже кожен виконує взяті на себе зобов’язання перед людьми. Я ж для вирішення проблем своїх виборців ніколи не використовував бюджетні гроші. Єдине (це було три роки тому) — попросив у міста профінансувати освітлення вулиць Хліборобів і Серпанкової. Бо мешканці не раз зверталися до мене з цього приводу. Навпаки, облаштувавши освітлення по периметру своєї ділянки, ліхтарі розвернув так, аби вони освітлювали не тільки моє подвір’я, а й вулицю.

До слова, торік з бюджету міста вже виділили суму, необхідну для виготовлення проектно-кошторисної документації на освітлення вулиць Хліборобів і Серпанкової. У цьому році планували реалізувати задум. І, вочевидь, проект, на який передбачили 1 мільйон 200 тисяч, усе ж таки втілять у життя.

Олена ІВАНЮК.


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також