ДВК не вела протоколу ранкового засідання

1121 0

Ми у соцмережах:

ДВК не вела протоколу ранкового засідання

У Рівному дільнична виборча комісія №560940 не вела протоколу підготовчого засідання. Секретарка комісії обґрунтувала це тим, що під час ранкового засідання не мали часу вести протокол.

Розпочали заповнювати протоколи підготовчого засідання після зауваження спостерігачки ОПОРИ.

Секретарка виборчої комісії Оксана Шевчик пояснила спостерігачці ОПОРИ, що під час ранкового засідання вони не мали часу вести протокол.

Михайло Балик, координатор спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Рівненській області,повідомляє, що відповідно до ч. 2 ст. 35 Закону України «Про вибори народних депутатів України» на засіданні виборчої комісії ведеться протокол засідання, який веде секретар комісії. За відсутності секретаря комісії чи у разі невиконання ним своїх повноважень на засіданні комісія обирає зі свого складу секретаря засідання, який виконує обов’язки секретаря комісії на відповідному засіданні та при оформленні документів засідання. Протокол засідання комісії підписується головуючим на засіданні та секретарем комісії (чи секретарем засідання). Протокол засідання комісії надається для ознайомлення членам комісії на їх вимогу не пізніше наступного засідання комісії, при цьому член комісії має право його підписати. Протокол засідання комісії може бути наданий для ознайомлення суб’єкту виборчого процесу на його вимогу не пізніше наступного засідання комісії. У цей же строк протокол засідання виборчої комісії вивішується на стенді офіційних матеріалів комісії для загального ознайомлення та надсилається до Центральної виборчої комісії. Центральна виборча комісія оприлюднює протокол засідання виборчої комісії на своєму офіційному веб-сайті невідкладно після його надходження.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також