ДВК у Рівному отримали чужі бюлетені

280 0

Ми у соцмережах:

ДВК у Рівному отримали чужі бюлетені

Дві дільничні виборчі комісії у Рівному отримували бюлетені не з свого округу.

 Про це повідомляє «Опора».

ДВК № 560969, яка відноситься до виборчого округу № 4, отримала частину бюлетенів для голосування у окрузі № 3. Рішенням ДВК було встановлено, що причиною такої невідповідності є помилка зазначеного округу № 3. Таким чином, ДВК № 560969 не вистачало 1000 бюлетенів для голосування за депутатів міської ради у окрузі № 4.

ДВК № 560979, яка відноситься до виборчого округу № 2, отримала частину бюлетенів для голосування у окрузі № 4 (а саме – 873). Таким чином, для ДВК № 560979 не вистачало 983 бюлетені для голосування за депутатів міської ради у окрузі № 2.
Рівненська міська ТВК 24 жовтня звернулася до Центральної виборчої комісії із проханням надати роз’яснення, що робити.
За інформацією з ТВК, Центральна виборча комісія письмового роз’яснення щодо цього питання не надала.

Рівненська міська ТВК у складі голови та ще двох членів комісії по актах прийому-передачі забрала невідповідні бюлетені від ДВК і завезли до підприємства-виготовлювача, де їх утилізували. Після цього мають отримати належні бюлетені і передати їх для ДВК, щоб забезпечити волевиявлення.

Одна виборча дільниця № 560952, яка знаходиться у місті Рівному, отримала не свої бюлетені для голосування за депутатів у Рівненську районну раду. Так, дільниця відноситься до округу № 5 для виборів депутатів Рівненської районної ради, однак усі отримані бюлетені були призначені для здійснення волевиявлення у окрузі № 6. Це виявилося при підрахунку бюлетенів дільничною виборчою комісією, адже на пакуванні був зазначений правильний номер округу. Рівненська районна ТВК зверталася щодо цього питання до ЦВК.

За попередньою інформацією, наданою для ОПОРИ головою Рівненської районної ТВК Мариною Пашко, комісія замовила додрукувати бюлетені у підприємства-виготовлювача і має забезпечити дільницю належними бюлетенями.
ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також