![Двоє рівнян крали з тепловозів метал і кабелі](/img/650/dvoe-rivnyan-krali-z-teplovoziv-metal-i-kabeli_20220922_6117.jpg)
Учора вранці до поліції надійшло повідомлення про затриману особу, яка здійснила крадіжку високовольтного кабелю з тепловоза на вулиці Білій.
Слідчо-оперативна група на місці події виявила 29-річного рівнянина. Біля нього лежали два відрізки мідного кабелю загальною довжиною три метри, газовий ключ, пилку та рукавиці.
А напередодні, 20 вересня, охоронці станції викрили 44-річного рівнянинв, який проник до вагона тепловоза, звідки викрав металеві вироби загальною вагою майже 36 кілограмів. Однак і його протиправні дії викрили охоронники, які і затримали зловмисника.
За обома фактами таємного викрадення чужого майна, вчиненого в умовах воєнного стану, слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 4 статті 185 Кримінального кодексу України. Сума завданого збитку встановлюється.