Двох депутатів притягнули до кримінальної відповідальності

538 0

Ми у соцмережах:

Двох депутатів притягнули до кримінальної відповідальності

На Дубенщині двох депутатів селищної ради за рішенням суду притягнули до кримінальної відповідальності за те, що вчасно не подали свої декларації. Щоправда, у в’язницю вони не сядуть.

 По це повідомляє прокуратура області.

У червні 2019 року Дубенською місцевою прокуратурою до суду скеровано 2 обвинувальні акти за фактами умисного неподання депутатами однієї з селищних рад об’єднаних територіальних громад Дубенського району Рівненської області декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачених Законом України «Про запобігання корупції» (стаття 366-1 КК України).

Встановлено, що вказані депутати, достовірно знаючи про необхідність декларування шляхом реєстрації та внесення відповідних відомостей на офіційному веб-сайті НАЗК, умисно не подали до Єдиного державного реєстру декларацій власні е-декларації за 2016 та 2017 роки.

За активної позиції прокурора місцевої прокуратури вироком Дубенського міськрайонного суду від 20.11.2019 цих осіб визнано винними та призначено покарання кожному у виді 150 (ста п’ятидесяти) годин громадських робіт з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади та органах місцевого самоврядування строком на 1 (один) рік.

 


ПОВІДОМЛЯЙТЕ СВОЇ НОВИНИ В РЕДАКЦІЮ "РІВНЕ ВЕЧІРНЄ": Тел./Viber/Telegram: +380673625686

Читайте також