Двокілограмового коропа для перемоги не вистачило

1714 0

Напруженим та інтригуючим виявився чемпіонат Рівенської області з спортивної риболовлі, який відбувся минулих вихідних на річці Горинь поблизу села Хотинь Рівенського району. У майстерності володіння донною (фідерною) снастю протягом двох днів змагалися 18 спортсменів із дев’яти команд.

Загалом за дванадцять годин риболовлі в Горині було впіймано більше 15 кілограмів риби. Понад третина цього улову належить однома спортсмену — рівнянину Петру Степчуку, який на очах у суддів змагань та болільників регулярно виводив непоганих підлящів та плотвиць, а за десять хвилин до завершення чемпіонату з неабиякими зусиллями, зважаючи на тонку оснастку, але все ж зміг завести у підсак майже двокілограмового коропа. Втім, навіть така удача не дозволила Петру перемогти — він в особистому заліку посів лише третє місце, а його команда «Ротан» разом із напарником Володимиром Зайцем стала срібним призером чемпіонату. «Золотим» виявився улов у команди «ПівКо». Юрій Півень та Віталій Ковальський хоч загалом упіймали риби значно менше — лише 2 кілограми 810 грамів, але їхні результати були на обох етапах змагань стабільнішими. А от найдосвідченіша рівенська команда «Сапсан» у складі Івана Щевича та Віталія Марчука, яка нещодавно непогано виступила в Києві на чемпіонаті України, на швидкій течії Горині змогла зачепитися лише за третє місце. Іван Щевич мусив задовольнитися лише перемогою в особистому заліку. Він обидва дні змагань був першим у своїх зонах, а загалом чемпіонський улов становив понад два кілограми риби. Лише одним балом йому поступився представник команди «ПівКо» Віталій Ковальський, який став другим. Рівенські рибалки та обласна федерація риболовного спорту дякують за допомогу в організації чемпіонату відділу з питань фізичної культури та спорту Рівенської облдержадміністрації, а також магазинам рибальського спорядження «Сапсан» та «Карась» і ПП «Бертоза & Ко» за чудові призи.