«Джокери» від Ковтуна

1360 0

Футболісти рівненського «Вереса» повільно, але впевнено просуваються вгору в турнірній таблиці групи А другої ліги — тепер вони вже шості. Після матчу в Чернівцях на рівнян очікував поєдинок у Львові проти молодіжного складу «Карпат». Судячи з усього, нашу більш досвідчену команду розслабив сам лише факт, що проти них гратимуть 16-18-річні юнаки, а відтак на поле стадіону «СКА» «Верес» вийшов без надто бойового настрою. Поки наші футболісти думали, як би цікавіше провести найближчі півтори години, молоді львів’яни забили гол. Могли «Карпати-2» забити ще.

Футболісти рівненського «Вереса» повільно, але впевнено просуваються вгору в турнірній таблиці групи А другої ліги — тепер вони вже шості. Після матчу в Чернівцях на рівнян очікував поєдинок у Львові проти молодіжного складу «Карпат». Судячи з усього, нашу більш досвідчену команду розслабив сам лише факт, що проти них гратимуть 16-18-річні юнаки, а відтак на поле стадіону «СКА» «Верес» вийшов без надто бойового настрою. Поки наші футболісти думали, як би цікавіше провести найближчі півтори години, молоді львів’яни забили гол. Могли «Карпати-2» забити ще. У перерві Андрій Ковтун провів дуже предметну розмову зі своїми підопічними. Як це було — можна лише уявити, але, думаю, без епізодів з програми «Наша Раша» не обійшлося. Принаймні в другому таймі на поле вийшов вже не «Газмяс», а «Верес», перед яким стоїть завдання виходу до першої ліги. Все стало на свої місця через 17 хвилин. Зіграв «джокер» Андрія Ковтуна — Сергій Дячук, який вийшов на заміну і забив два голи. Ще один футболіст, який вийшов на останні хвилини гри, Олександр Любар, чи не першим дотиком поставив крапку в матчі. Сталося це вже у доданий арбітром час. Отож «Карпати-2»-”Верес» — 1:3. Нашому тренеру жирний «плюс» за вдалі заміни, а також за ефективну розмову в перерві. Наступний матч «Верес» мав провести учора вдома проти МФК «Миколаїв», це перенесена гра 3-го туру. Коли готувався номер, результат цієї гри ще не був відомим. А 1 листопада ці ж колективи зіграють у Миколаєві. Цим матчем команди другої ліги завершать осінню стадію чемпіонату.